Results 1 to 6 of 6

Thread: Jucatori romani De Galaxy Legend aici?

Section Leader

Jucatori romani De Galaxy Legend aici?

Salut, vorbitori d elimba romana care joaca Galaxy Legend? su nt admin intr-un grup si ma intreabm oare cati romani sunt si sa va invit...
    Best Regards,

General Discussion Section Leader

Admin in the Foundation Group: The Asylum for Best Warriors Advice

Quote Originally Posted by Myhay Nycu Maglasu View Post
    Salut, vorbitori d elimba romana care joaca Galaxy Legend? su nt admin intr-un grup si ma intreabm oare cati romani sunt si sa va invit...
    ce tare .... doar noi 2 ?

One-Star Admiral
    Quote Originally Posted by Ender Wiggin View Post
    ce tare .... doar noi 2 ?
    Lol, suntem 3!!

Hai la bere! )

In București , tuerai vip 0 parca... Nu?

One-Star Admiral
    ehh, da, pe contul inregistrat pe serverul cel vechi al tau, cel cu alianta cu atmosfera idilica
    Am schimbat telefonul si am uitat ce parola aveam pe contul ala

Pe contul meu principal sunt VIP7, cu ajutorul noilor bonusuri introduse (rebate...bla bla)

Si merci de explicatia cu true damage, sper sa fie asa cum zici tu, are mai mult sens decat ale supozitii pe care le-am mai vazut pe aici. I-am luat Carolinei un purity R7...forta a crescut o gramada dar nu sunt asa sigur ca se vede in joc true damage ala. Si inca o intrebare: skill-ul lui Raksha reduce si true damage?
    Last edited by bloody9; September 25th, 2017 at 07:06.

Quote Originally Posted by bloody9 View Post
    ehh, da, pe contul inregistrat pe serverul cel vechi al tau, cel cu alianta cu atmosfera idilica
    Am schimbat telefonul si am uitat ce parola aveam pe contul ala

Pe contul meu principal sunt VIP7, cu ajutorul noilor bonusuri introduse (rebate...bla bla)

Si merci de explicatia cu true damage, sper sa fie asa cum zici tu, are mai mult sens decat ale supozitii pe care le-am mai vazut pe aici. I-am luat Carolinei un purity R7...forta a crescut o gramada dar nu sunt asa sigur ca se vede in joc true damage ala. Si inca o intrebare: skill-ul lui Raksha reduce si true damage?
    Pai simplu ataca acelasi utilizator cu si fara purity .... si notezi damage facut si asa iti dai seama daca se aplica sau nu
    dar ca idee la 25-30 mil viata cat damage iti poate da ca sa se simta ? caro foloseste cel mai bine damage-ul ala sau il mai poti pune pe un cross-atk
    teoretic raksa reduce damage la 30% (de oricare)